Prezervatyvo plotis yra labai svarbus!

Kiekvienas vyras turi skirtingo dydžio varpą. Remiantis tyrimų duomenimis, daugeliui vyrų standartinio dydžio prezervatyvai  yra per siauri arba per platūs. Tai mažina jautrumą, yra nepatogu bei nesaugu.

bananas

Idealus dydis?

Idealus dydis yra tas, su kuriuo jaučiatės geriausiai. Su MY.SIZE Kiekvienas vyras gali parinkti prezervatyvo dydį  pagal savo poreikius.  Vieniems ,  seksualinius pojūčius sustiprina  didesnio dydžio prezervatyvas.  Kitiems – mažesnio.  Svarbiausia, kad naudodami prezervatyvą, jaustumėtės patogiai , saugiai  ir kad tai netrukdytų  jūsų pojūčiams. Svarbu dydį pasirinkti taip, kad prezervatyvas nenusmuktų lytinio akto metu.

Čia jūs galite parsisiųsti ir atsispausdinti MY.SIZE dydžio matuoklę.

Čia jūs galite parsisiųsti ir atsispausdinti MY.SIZE dydžio matuoklę, kad pamatuotumėte savo varpos apimtį. Ši dydžio matuoklė taip pat parodys jums rekomenduojamą MY.SIZE prezervatyvo dydį. Bet kuriuo atveju patariame išbandyti vienu dydžiu mažesnį, bei vienu dydžiu didesnį prezervatyvą, kad išsirinktumėte tą, su kuriuo jausitės saugiausiai ir patogiausiai.


* Ant prezervatyvų pakuočių pateikta netiksli dydžio lentelė. Rinkdamiesi dydį vadovaukitės teisinga dydžio matuokle/lentele, kurią rasite šiame tinklalapyje.

apimtis

Varpos apimtis matuojama erekcijos būsenoje.

 

 

 

Sužinok savo dydį

 

Kur pirkti?